ХІД РОБІТ ЗІ ЗВЕДЕННЯ ЖК УРЛІВСЬКИЙ-2

«Київміськбуд» продовжує роботи зі зведення житлового комплексу «Урлівський-2» у Дарницькому районі столиці.

У будинку №1 виконуються роботи з облаштування моноліту на рівні 26 поверху, на 16 поверсі виконують цегляну кладку. У будинку №2 монолітні роботи виконують на рівні 21 поверху, кладку облаштовують на 15 поверсі. На рівні 23 поверху облаштовують моноліт у будинку №3, цегляна кладка виконується на рівні 15 поверху. У четвертому будинку моноліт виконують на 21 поверсі, цегляну кладку – на рівні 13 поверху. Також на усіх будинках виконуються роботи з облаштування стояків водопроводу, каналізації, опалення.

ХІД РОБІТ ЗІ ЗВЕДЕННЯ ЖК УРЛІВСЬКИЙ-2

У стилобатній частині ЖК «Урлівський-2» – буде облаштовано закриту територію дворового простору. Тут розмістяться ігрові та спортивні майданчики, лаунж-зони та інші місця для приємного проведення часу і безпечного відпочинку. Також у ЖК запроектовані продуктові магазини, аптеки, кав’ярні, салони краси та інші нежитлові приміщення з різним соціально-побутовим призначенням. Комплекс матиме дворівневий паркінг, що дасть можливість втілити концепцію “двір без машин”. 

ХІД РОБІТ ЗІ ЗВЕДЕННЯ ЖК УРЛІВСЬКИЙ-2

Вартість квадратного метру від 21 154 грн, у продажу 2, 3 і 4+ -кімнатні квартири, які можна придбати зі знижкою, у розстрочку до грудня 2021 року (перший внесок від 30-50%) або у кредит до 10 років.