ТЕТЯНА МАРКОВА: ВАРТІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗМУШУЄ ПІДНІМАТИ ЦІНИ

Директор Департаменту продажів і маркетингу Тетяна Маркова повідомила про зростання з 1 жовтня базової вартості на нерухомість.

ТЕТЯНА МАРКОВА: ВАРТІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗМУШУЄ ПІДНІМАТИ ЦІНИ«Київміськбуд» змінює базову вартість квадратного метра на всю нерухомість. Вартість будівельних матеріалів змушує піднімати ціни. Раніше ми анонсували подорожчання з вересня, але потім відклали, оскільки розуміємо, що зараз людям важко і з роботою, і з зарплатами, але щоб продовжити будівництво, потрібно закуповувати матеріали, а вони здорожчали майже на 50%. Ціни зміняться з 1 жовтня.  Переглянути актуальну базову вартість квадратного метра завжди можна на нашому сайті у розділі: «Покупцям – Базова вартість», там же вказано дату зміни ціни», – повідомила Тетяна Маркова.

Вона зазначила, що «Київміськбуд» відновив роботу у червні, за цей час запустили будівництво на 9 житлових комплексах і ще на кількох робота почнеться найближчим часом.

«Роботи відновлено на дев’яти будівельних майданчиках. ЖК «Райдужний» добудовано і введено в експлуатацію. Плюс до цього, ми також маємо сертифікати про введення в експлуатацію 4 паркінгів. Найближчим часом планується відновити роботи на ще 3 ЖК. Поступово, об’єкт за об’єктом, будемо відновлювати роботи на всіх будівельних майданчиках Компанії», – зазначила Тетяна Маркова.

Станом на вересень відновлено роботи на ЖК «Шевченківський», «Гвардійський», «Поділ град»,MiraxFreedomStar Сity, а також ЖК «Урлівський-1» і «Урлівський-2». Введено в експлуатацію паркінги у ЖК «Шевченківський»«Поділ Град», «Оберіг-2» та Freedom.