ХІД РОБІТ НА ЖК АБРИКОСОВИЙ

Продовжуються роботи по зведенню нового житлового комплексу “Абрикосовий” у Голосіївському районі на перетині вулиць Жулянської і Абрикосової.

Станом на вересень, у будинку №1 каркас та цегляна кладка виконані повністю, будівельники закінчують роботи по утепленні фасаду та встановленні вікон. Стяжка виконується на рівні 25 поверху, оздоблення місць загального користування має готовність на 80%, вхідні двері встановлюють на 18 поверху.

У будинку №2 завершили цегляну кладку стін і перегородок, встановлюються вікна (виконано на 60%), продовжуються роботи по утепленню фасаду (виконано на 30%), продовжуються роботи по проведенню внутрішніх комунікацій.

У будинку №3 цегляна кладка, а також  вікна виконано повністю, будівельники завершують монтаж вітражних вікон на верхніх поверхах. Оздоблення місць загального користування проводиться на 14 поверху, продовжуються роботи по облаштуванню внутрішньої стяжки.

ЖК «Абрикосовий» – складається з трьох будинків по 26 поверхів кожен. Комплекс комфорт-класу зводиться на перетині вулиць Жулянська та Абрикосова. Великою перевагою локації новобудови  є піша доступність до станції метро «Теремки» (12-15 хв). В 1,5 км від новобудови — Одеська площа, звідки курсує наземний транспорт в сторону Академмістечка і приміські маршрутні таксі. 

У продажу  2-, 3-, 4+ кімнатні квартири площею від 73,5 кв.м до 147 кв. м.  Вартість кв.м від 22 817 грн (з урахуванням знижки), квартири доступні також у розстрочку та у кредит від банків-партнерів.