ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК АБРИКОСОВИЙ

Продовжуються роботи по зведенню нового житлового комплексу “Абрикосовий” на перетині вулиць Жулянська і Абрикосова у Голосіївському районі столиці. 

ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК АБРИКОСОВИЙ

Станом на грудень, у будинку №1 облаштування монолітного каркаса, встановлення вікон виконано на 100%.
Облаштування фасаду виконано на 85%. Роботи по облаштуванню стяжки підлоги виконують на 26 поверсі. Оздоблення МЗК (місць загального користування) виконують на 24 поверсі. Двері встановлюють на 20 поверсі. Розводка внутрішніх мереж по стояках виконана на 83%, поквартирна розводка завершена повністю. Монтаж грузового ліфта виконано на 100%, пасажирського – на 80%.

У будинку №2 облаштування монолітного каркаса та кладки виконано на 100%. Встановлення вікон виконано на 85%. Облаштування внутрішніх мереж виконано на 65%, поквартирна розводка – на 30%. Облаштування фасаду виконано на 45%.

У будинку №3 облаштування кладки, монолітного каркаса, встановлення вікон виконано повністю. Оздоблення МЗК (місць загалдьного користування) виконують на 22 поверсі. Стяжку підлоги виконують на 12 поверсі. Розводку внутрішніх комунікацій виконано на 75%; поквартирну розводку виконують на 12 поверсі.

ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК АБРИКОСОВИЙ

ЖК “Абрикосовий” – новобудова комфорт класу, що зводиться неподалік станції метро “Теремки” (15 хв пішки). Комплекс складається з трьох будинків по 26 поверхів із розвиненою власною інфраструктурою, на перших поверхах запроектовані комерційні приміщення, двір буде обладнаний сучасними ігровими і спортивними майданчиками, а також місцями для відпочинку. Поруч із новим комплексом багато шкіл, дитсадочків, спортивних клубів, торгово-розважальних центрів, парків і скверів.

У продажу 2, 3 і 4+ кімнатні квартири від 73.5 м² до 147.4 м², вартість квадратного метру від 25 551 грн/м². Діють програми розтермінування від забудовника та кредитування від банків-партнерів.